Wil je verzorgd voor de dag komen maar dan zonder iedere ochtend make-up aan te moeten brengen? Geen omkijken meer naar jouw make-up met permanente make-up, oftewel PMU! Permanente make-up kan veel tijd en ergernissen besparen. Zo is uitgelopen make-up door regen of sporten verleden tijd!
Wat is permanente make-up (PMU)?
Bij permanente make-up (PMU) worden er pigmenten in de lederhuid gebracht door middel van een steriele disposable naaldmodule. Het principe lijkt op tatoeëren, maar het doel is anders. Het verschil ligt voornamelijk in de laag waar het pigment verblijft. Bij een tatoeage is dit in de onderste lederhuid, waardoor deze nooit zal vervagen. PMU verblijft in oppervlakkige lederhuid en vervaagt na 2-5 jaar (afhankelijk van huidtype en andere factoren).
Na de eerste behandeling is het pigment erg donker doordat het nog op de huid ligt. In de dagen na de behandeling in mijn schoonheidssalon in Breda ‘’zakt ‘’ het pigment in de huid en neemt de intensiteit met 40% af. Na 7 dagen is uw huid hersteld.
Mogelijkheden Permanente Make-up
Het is mogelijk om de wenkbrauwen, eyeliner en lipliner te laten pigmenteren. Zie ik u binnenkort in mijn salon om de mogelijkheden van permanente make-up met u te bespreken?